Preces: 0
Par summu: 0 EUR
Apskatīt grozu »
PRODUKTU GRUPAS
Akcijas
INFORMĀCIJA

Essentix

Essentix

Aknu darbības normalizēšanai


Holīns • 600mg sojas pupiņu fosfolipīdi • A un E vitamīni


Kombinēts, augstas kvalitātes dabasvielu produkts, kas satur augstu koncentrāciju sojas pupiņu fosfolipīdu, tai skaitā fosfatidilholīnu un holīnu + un E vitamīnus Flow Caps kapsulās.


30 kapsulasUztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.


DERĪGUMA TERMIŅŠ 31.12.2017.


6.07 EUR
Pieejams
Piegādāsim 3-5 darba dienu laikā
1 Preču cena norādīta ar iekļautu PVN 21%.
  Cenā nav iekļauta piegādes maksa.

Galvenā fosfolipīdu sastāvdaļa, kas veido šūnu membrānas ir fosfatidilholīns, savienojums, kas satur holīnu.Holīns palīdz nodrošināt normālu lipīdu (tauku) un homocisteīna vielmaiņu aknās, kā arī palīdz uzturēt normālu aknu darbību. Fosfolipīdi ir lipīdu grupa, kas ir galvenais visu organisma šūnu (arī aknu šūnu) membrānu būves elements.


Essentix sastāvā esošo fosfolipīdu ķīmiskā struktūra atbilst organisma fosfolipīdu struktūrai. Raksturīgā fosfolipīdu divslāņu struktūra nodrošina, ka aknu šūnu membrānu darbības īpašības tiek saglabātas, kas palīdz uzturēt normālu aknu darbību. Paredzēts lietošanai pieaugušajiem ar mērķi saglabāt un normalizēt aknu darbību, kā arī papildināt savu ikdienas uzturu ar fosfolipīdiem.


Īpaši ieteicams tiem, kuru aknas ilgstoši ir pakļautas tādu nelabvēlīgu faktoru ietemei kā neveselīga, taukaina pārtika, pārmērīga alkohola lietošana.     Flow Caps™ Liquid Technology ir progresīva un unikāla kapsulu ražošanas tehnoloģija, kas pasargā aktīvās vielas no oksidēšanās, garantē to augstu biopieejamību un biostabilitāti. Cietā želatīna kapsula ar šķidrumu iekšpusē ir jauna aktīvo vielu piegādes sistēma, kas nodrošina ātrāku un vieglāku aktīvo vielu uzsūkšanos.


FlowCaps Liquid Technology™ - cietā želatīna kapsula:


1. aktīvā sastāvdaļa ir īpašu mikrolodīšu veidā, kas nodrošina aktīvo vielu maksimāli ātru uzsūkšanos, augstu biopieejamību un izmantošanu organismā.

2. īpašais cietā želatīna apvalks novērš aktīvo vielu oksidēšanos, tādējādi pasargājot produktu no bojāšanās un nodrošinot augstāko produkta kvalitāti.

3. pateicoties mazajam izmēram un pludlīnijas formai FlowCaps ir viegli norīt.Lietošana un devas: 1- 2 kapsulas dienā vai pēc ārsta norādījumiem,  ēdienreizes laikā, uzdzerot pietiekamu ūdens daudzumu. Grūtniecības un zīdīšanas laikā pirms lietošanas konsultēties ar ārstu.

Nelietot, ja ir paaugstināta jutība pret sojas pupiņas saturošiem produktiem vai pret kādu no sastāvdaļām. Sastāvs                         2 kapsulā

Sojas pupiņu (Glycine max L.) fosfolipīdi (Phospholipida ex Sojae), kuru sastāvā ir :

600mg

Fosfatidilholīns

420mg

Holīns         

2,6mg (150mg/100g)

A vitamīns (retinilpalmitāts) 

240µg (30%*)

E vitamīns (DL-alfa-tokoferilacetāts) 

3,6mg (30%*)

* % no uzturvielu atsauces vērtības (NRV)


Sastāvdaļas: sojas lecitīns, kas satur fosfolipīdus (70% fosfatidilholīns, 0,43% holīns), vidējo ķēžu triglicerīdu eļļa, DL-alfa-tokoferilacetāts (E vitamīns), retinilpalmitāts (A vitamīns), sojas tokoferolu maisījums -D-α-tockoferol s, D-β-tokoferols, D-γ-tokoferols, D-δ-tokoferols (antioksidants), želatīns (kapsulas apvalks). Kapsulas masa:860mg. Neto masa: 25.8gNorādījumi: Uzglabāt sausā, vēsā vietā, bērniem nepieejamā vietā!

Nelietot pēc derīguma termiņa beigām, kas norādīts uz iepakojuma!  Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu.

Uztura bagātinātājs

Ražotājs: Ražots ES, Olimp Laboratories Sp.z.o.o., Polija, www.olimp-labs.com


Saistītas preces
CARDIOchol N30
Normāla holesterīna līmeņa uzturēšanai un veselai sirds darbībai
CARDIOchol N30
€ 9.28
Chela-Mag B6 Forte Shot Ķiršu
2083mg magnija helāta + B6 vitamīns
Chela-Mag B6 Forte Shot Ķiršu
€ 22.61