Preces: 0
Par summu: 0 EUR
Apskatīt grozu »
PRODUKTU GRUPAS
Akcijas
INFORMĀCIJA

Jaunākie pētījumi

Omega-3 taukskābju lietošana pazemina asinsspiedienu

70 zinātnisko pētījumu meta-analīze pierādījusi, ka vismaz 2g omega-3 taukskābju EPS un DHS (eikosapentaēnskābe un dokosaheksaēnskābe) lietošana dienā var pazemināt gan sistolisko, gan diastolisko asinsspiedienu.

Lasīt vairāk »

Kalcijs un D3 vitamīns var mazināt kaulu sāpes sportojot

Ja gribam sportojot pasargāt savus kaulus, brīdis, kurā tiek iedzerts kalcijs ar D3 vitamīnu, ir tikpat svarīgs, kā uzņemtais preparāta daudzums, ziņots jaunākajā pētījumā.

Lasīt vairāk »

Dzērveņu sulā esošās aktīvās vielas spēj pieveikt baktērijas urīnceļos astoņu stundu laikā

Zinātnieki ziņo, ka dzērveņu sulas dzeršana astoņu stundu laikā spēj apturēt baktēriju attīstību urīnceļu infekcijā. Līdzšinējie pētījumi ir parādījuši, ka dzērveņu sulas aktīvās vielas netiek iznīcinātas gremošanas sistēmā pēc tam, kad sula ir izdzerta, tā vietā cīnoties pret baktērijām, ieskaitot baktēriju E.coli.

Lasīt vairāk »

Kā stiprināt imunitāti vīrusu laikā

Kā katru gadu, vīrusi mūs sasniedz tieši tad, kad ir pavājinājušās mūsu organisma aizsargspējas un imūnsistēma vairs nav savu uzdevumu augstumos. Taču nevajag uzreiz padoties un ķerties pie stiprām zālēm, ar cerību, ka tās visu paveiks mūsu vietā. Nereti pats organisms spēj tikt galā ar pirmajām saaukstēšanās pazīmēm, tikai vajag zināt, kā tam palīdzēt!

Lasīt vairāk »

Pētījums: enerģijas dzērieni rada nopietnus draudus jauniešu veselībai

14. februārī ASV publicēts pētījums, kurā secināts, ka enerģijas dzērieni var būt bīstami bērnu, pusaudžu un jauniešu veselībai, jo tie bieži pārsniedz pieļaujamo kofeīna daudzumu, tiek pārdozēti un rada nopietnas veselības problēmas – tai skaitā pat nāves gadījumus, ziņo “Medscape Medical News” atsaucoties uz žurnālā “Pediatrics” publicēto pētījumu.

Lasīt vairāk »

Pētījums: tvaicētu vai vārītu zivju ēšana samazina sirds mazspējas risku, savukārt ceptu zivju - paaugstina

Tvaicētu vai vārītu zivju ēšana piecas reizes nedēļā var novērst sirds mazspēju vecāka gadagājuma sievietēm, savukārt eļļā ceptas zivis, gluži pretēji, risku var paaugstināt, secināts jaunākajā pētījumā ASV. Secinājumi ir balstīti uz 10 gadus veiktu Sieviešu veselības iniciatīvas novērošanas pētījumu, kurā piedalījās 84 493 sievietes pēcmenopauzes vecumā.

Lasīt vairāk »

ASV Sirds Slimību Asociacija iedrošina sirds slimniekus nodarboties ar seksu

Jauns zinātniskais atzimums atklāj, ka aktīva dzimumdzīve ir droša lielākajai daļai sirds slimnieku, turklāt ārstiem un pacientiem nevajadzētu baidīties runāt savā starpā par šo tematu. Šāda veida ieteikumu pirmo reizi ir publiskojusi Amerikas Sirds Slimību asociācija (American Heart Association (AHA)).

Lasīt vairāk »

Granātābolu sula mazina sirds un asinsvadu slimību risku

Kāds pētījums liecina, ka pacientiem, kam veica hemodialīzi (asins attīrīšana, izmantojot mākslīgo filtru) un kas samērīgos daudzumos lietoja granātābolu sulu, viena gada laikā novēroja nepārtrauktu un labvēlīgu efektu uz lipīdu stāvokli, assinspiedienu un ārstēšanās gaitā nepieciešamo antihipertensīvo medikamentu daudzumu.

Lasīt vairāk »