Preces: 0
Par summu: 0 EUR
Apskatīt grozu »
PRODUKTU GRUPAS
Akcijas
INFORMĀCIJA

Chela-Ferr Bioactiv-complex N30 kapsulas

Chela-Ferr Bioactiv-complex N30 kapsulas

Jaunākās paaudzes organiska dzelzs 


Dzelzs helāts FERROCHEL® + folskābe, B6, B12, C vitamīni


Hipoalerģisks, organiskās dzelzs aminoskābes helāts - FERROCHEL® kombinācijā ar folskābi, C, B6, B12 vitamīniem - efektīvs un drošs dzelzs avots normāla dzelzs līmeņa uzturēšanai, kā arī dzelzs deficīta mazināšanai.  

Dzelzs aminoskābes helāts FERROCHEL® - visefektīvākā un vislabāk panesamā dzelzs forma. 


FERROCHEL® ir patentēta nehēma dzelzs forma – Fe(II) aminoskābes helāta veidā, kam piemīt tik pat laba bioaktivitāte  un panesamība kā hēma dzelzij. 

FERROCHEL® aminoskābes helāta struktūra ir zinātniski apstiprināta ar patentētu FT-IR TRAACS® metodi.


30 kapsulas


Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

5.59 EUR
Pieejams
Piegādāsim 3-5 darba dienu laikā
1 Preču cena norādīta ar iekļautu PVN 21%.
  Cenā nav iekļauta piegādes maksa.
Dzelzs aminoskābes helāts FERROCHEL® ir unikāls organisks dzelzs savienojums ar klīniski pierādītu un apstiprinātu iedarbību:

 • ļoti augsta bioaktivitāte - ievērojami labāka dzelzs uzsūkšanās spēja un kontrolēta izmantošana visā organismā, salīdzinot ar citiem neorganiskās dzelzš savienojumiem; uzsūcās neizmainīts zarnu gļotādas šūnās (Bovell-Benjamin et al., 2000; Layrisse et al., 2000).;
 • augsta bioefektivitāte, pat pie mazām devām – ātri paaugstina hemoglobīna un ferritīna līmeni asins plazmā, kā arī kopējo dzelzs saistības kapacitāti (TIBC); ātri palielina dzelzs rezerves organismā cilvēkiem ar dzelzs deficītu bez dzelzs pārdozēšanas pazīmēm (Szarfarc et al., 2001);
 • fizioloģiski kontrolēta dzelzs uzsūkšanās – dzelzs uzsūkšanās no dzelzs helāta organismā tiek fizioloģiski regulēta atkarībā no dzelzs līmeņa organismā, kas ir apgriezti proporcionāla ferritīna līmenim asins plazmā, līdz ar to minimāla dzelzs pārdozēšanas iespēja (Olivares et al., 1997; Iost et al., 1998; Bovell-Benjamin et al., 2000; Layrisse et al., 2000; Giorgini et al., 2001; Olivares and Pizarro, 2001);  
 • laba panesamība - neizraisa gremošanas trakta kairinājumu, nepatīkamās blakusparādības, ko nodrošina dzelzs helāta īpašā ķīmiskā struktūra (Jeppsen, 2001; Allen, 2002);
 • hipoalerģisks, drošs lietošanā - neizraisa alerģiskas reakcijas (GRAS sertifikāts, ASV Patents Nr. 7,838,042)
 • nav mijiedarbības ar  pārtiku vai citiem vitamīniem un minerālvielām – var lietot jebkurā laikā un ar citiem vitamīniem/ minerālvielām (Jeppsen, 2001; Allen, 2002; Ashmead & Ashmead, (1995) and by Marchetti et al. (2000)).
 • draudzīgs veģetāriešiem/ vegāniem, Kosher (Parve-Kosher) and GMO-free sertifikāti


FERROCHEL® aminoskābes helāta struktūra ir zinātniski apstiprināta ar patentētu FT-IR TRAACS® metodi, kā arī ir atzīts kā droša* un hipoalerģiska** (*GRAS sertifikāts, **ASV patents no.7,838,042) lietošanā.


Dzelzs ir būtiska uzturviela/ minerālviela cilvēka organismā veselības nodrošināšanai/ uzturēšanai:

 • veicina sarkano asinsķermenīšu un hemoglobīna normālu veidošanos un skābekļa transportēšanu organismā;
 • veicina normālas kognitīvās funkcijas un palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu; dzelzs veicina normālu bērna kognitīvo attīstību;
 • dzelzs kopā ar B6 un B12 vitamīniem veicina sarkano asinsķermenīšu normālu veidošanos, sekmē normālu imūnsistēmas darbību, palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu un mazināt nogurumu un nespēku;
 • B6, B12 vitamīni veicina normālu nervu sistēmas darbību un psiholoģiskās funkcijas, folāti (folskābe) veicina normālu asinsradi, sekmē mātes audu veidošanos grūtniecības laikā un palīdz nodrošināt šūnu dalīšanās procesu, savukārt C vitamīns uzlabo dzelzs uzsūkšanos.
Lietošana un devas: Paredzēts lietošanai bērniem, pusaudžiem un pieaugušajiem, kad vajadzība pēc dzelzs ievērojami palielinās vai ir dzelzs deficīts organismā: 

 • bērniem augšanas un attīstības periodā,
 • sievietēm grūtniecības, zīdīšanas, premenstruālā perioda laikā, pie spēcīgām menstruācijām,
 • asins donoriem,
 • fiziski aktīviem cilvēkiem, sportistiem 
 • veģetāriešiem, vegāniem. 

Pieaugušajiem un bērniem no 3 gadu vecuma 1 kapsula dienā pēc ēšanas ar lielu daudzumu ūdens (glāzi ūdens) vai pēc ārsta norādījumiem.
Sastāvs                         1 kapsulā
Dzelzs aminoskābes helāts Albion® 
Ferrochel® TRAACS® (dzelzs bisglicināts)
70mg

tai skaitā tīrie dzelzs joni

14mg (100%*)

Folskābe (pteroilmonoglutamīnskābe)                   

200μg (100%*)

 C vitamīns (L-askorbīnskābe)

40mg (50%*)

 B6 vitamīns (piridoksīna hidrohlorīds)

1.4mg (100%*)

B12 vitamīns (ciānkobalamīns)

2.5μg (100%*)

* % no uzturvielu atsauces vērtības (NRV)Albion Minerals® zelta medaljons apliecina, ka preparātā esošās minerālvielas ir unikālu organisku molekulu – oriģinālo helātu formā, kas nodrošina to visātrāko uzsūkšanos un pilnīgāko izmantošanu organismā. 


Dzelzs uzsūkšanās zarnās salīdzinājums elektronmikroskopā, salīdzinot neorganiskās dzelzs sāli – dzelzs sulfātu un organiskās dzelzs aminoskābes helātu Ferrochel®DZELZS SULFĀTS

Dzelzs jonu uzsūkšanās spēja no neorganiskā dzelzs sulfāta zarnu bārkstiņās

FERROCHEL®

Dzelzs jonu uzsūkšanās spēja zarnu bārkstiņās no organiskā dzelzs aminoskābes helāta. Sarkanā krāsa zarnu bārkstiņās parāda augsto uzsūkšanās spēju zarnu gļotādā.

Vairāk šeit:

Norādījumi: Uzglabāt istabas temperatūrā, bērniem nepieejamā vietā! Nelietot pēc derīguma termiņa beigām, kas norādīts uz iepakojuma! Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu.

Uztura bagātinātājs

Ražotājs: Ražots ES, Olimp Laboratories Sp.z.o.o., Polija, www.olimp-labs.com