Preces: 0
Par summu: 0 EUR
Apskatīt grozu »
PRODUKTU GRUPAS
Akcijas
INFORMĀCIJA

Chela-Ferr Med+ N30 kapsulas

Chela-Ferr Med+ N30 kapsulas

Jaunākās paaudzes organiskā dzelzs - dzelzs aminoskābes helāts FERROCHEL® - visefektīvākā un vislabāk panesamā dzelzs forma

Inovatīvs preparāts dzelzs līmeņa atjaunošanai un dzelzs deficīta novēršanai organismā


Sastāvs:

1 kapsulā 30mg bioaktīvas dzelzs - dzelzs aminoskābes helāts FERROCHEL® 


Lietošana un devas:

1 kapsula dienā pēc ēšanas ar lielu daudzumu ūdens/sulas, vai pēc ārsta norādījumiem


Iepakojums:

30 kapsulasUztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
6.61 EUR
Pieejams
Piegādāsim 3-5 darba dienu laikā
1 Preču cena norādīta ar iekļautu PVN 21%.
  Cenā nav iekļauta piegādes maksa.

Dzelzs aminoskābes helāts FERROCHEL® ir unikāls organisks dzelzs savienojums ar klīniski pierādītu un apstiprinātu iedarbību:

  • ļoti augsta bioaktivitāte - ievērojami labāka dzelzs uzsūkšanās spēja un kontrolēta izmantošana visā organismā, salīdzinot ar citiem neorganiskās dzelzš savienojumiem; uzsūcās neizmainīts zarnu gļotādas šūnās (Bovell-Benjamin et al., 2000; Layrisse et al., 2000).
  • augsta bioefektivitāte, pat pie mazām devām – ātri paaugstina hemoglobīna un ferritīna līmeni asins plazmā, kā arī kopējo dzelzs saistības kapacitāti (TIBC); ātri palielina dzelzs rezerves organismā cilvēkiem ar dzelzs deficītu bez dzelzs pārdozēšanas pazīmēm (Szarfarc et al., 2001)
  • fizioloģiski kontrolēta dzelzs uzsūkšanās – dzelzs uzsūkšanās no dzelzs helāta organismā tiek fizioloģiski regulēta atkarībā no dzelzs līmeņa organismā, kas ir apgriezti proporcionāla ferritīna līmenim asins plazmā, līdz ar to minimāla dzelzs pārdozēšanas iespēja (Olivares et al., 1997; Iost et al., 1998; Bovell-Benjamin et al., 2000; Layrisse et al., 2000; Giorgini et al., 2001; Olivares and Pizarro, 2001).
  • laba panesamība - neizraisa gremošanas trakta kairinājumu, nepatīkamās blakusparādības, ko nodrošina dzelzs helāta īpašā ķīmiskā struktūra (Jeppsen, 2001; Allen, 2002)
  • hipoalerģisks, drošs lietošanā - neizraisa alerģiskas reakcijas (GRAS sertifikāts, ASV Patents Nr. 7,838,042)
  • nav mijiedarbības ar  pārtiku vai citiem vitamīniem un minerālvielām – var lietot jebkurā laikā un ar citiem vitamīniem/ minerālvielām (Jeppsen, 2001; Allen, 2002; Ashmead & Ashmead, (1995) and by Marchetti et al. (2000)).
  • veģetāriešiem/ vegāniem lietot, atverot kapsulu un izberot tās saturu
  • Kosher (Parve-Kosher) and GMO-free sertifikāti.


Ferrochel®  aminoskābes helāta struktūra ir zinātniski apstiprināta ar patentētu FT-IR TRAACS® metodi, kā arī ir atzīts kā droša* un hipoalerģiska** (*GRAS sertifikāts, **ASV patents no.7,838,042) lietošanā.


Pietiekošam dzelzs daudzumam grūtniecības laikā ir būtiska loma sievietes un gaidāmā mazuļa veselībā, jo dzelzs veicina sarkano asinsķermenīšu un hemoglobīna normālu veidošanos un nodrošina normālu skābekļa transportēšanu organismā; nodrošina normālu imūnsistēmas darbību un palīdz samazināt nogurumu un nespēku, nodrošinot normālu enerģijas ieguves vielmaiņu. Lietošana un devas: Ieteicams normāla dzelzs līmeņa uzturēšanai un dzelzs deficīta novēršanai sievietēm grūtniecības laikā, kā arī citiem cilvēkiem ar izteiktu dzelzs deficītu.

Pa 1 kapsulai dienā pēc ēšanas ar lielu daudzumu ūdens vai pēc ārsta norādījumiem.
Sastāvs: 1 kapsula satur:


Dzelzs aminoskābes helāts Ferrochel® TRAACS® (dzelzs bisglicināts),    144mg (100%*)


kas satur tīros dzelzs jonus                                                                   30mg (214%*)


 *NRV % no uzturvielu atsauces vērtības

Dzelzs uzsūkšanās zarnās salīdzinājums elektronmikroskopā, salīdzinot neorganiskās dzelzs sāli – dzelzs sulfātu un organiskās dzelzs aminoskābes helātu Ferrochel®DZELZS SULFĀTS

Dzelzs jonu uzsūkšanās spēja no neorganiskā dzelzs sulfāta zarnu bārkstiņās

FERROCHEL®

Dzelzs jonu uzsūkšanās spēja zarnu bārkstiņās no organiskā dzelzs aminoskābes helāta. Sarkanā krāsa zarnu bārkstiņās parāda augsto uzsūkšanās spēju zarnu gļotādā.
Albion Minerals® zelta medaļa apliecina, ka preparātā esošās minerālvielas ir unikālu organisku molekulu – helātu formā, kas nodrošina to visātrāko uzsūkšanos un pilnīgāko izmantošanu organismā. 

Vairāk šeit:


Uztura bagātinātājs


Ražotājs: Ražots ES, Olimp Laboratories Sp.z.o.o., Polija, www.olimp-labs.com

Saistītas preces
Chela-Ferr Easy N30 mutē šķīstoši pulveri ar aveņu garšu
Jaunākās paaudzes organiska dzelzs mutē šķīstoša pulvera veidā
Chela-Ferr Easy N30 mutē šķīstoši pulveri ar aveņu garšu
€ 8.99