Preces: 0
Par summu: 0 EUR
Apskatīt grozu »
PRODUKTU GRUPAS
Akcijas
INFORMĀCIJA

D vitamīns grūtniecēm, jaunajām māmiņām un mazuļiem


Pēdējā laika pētījumi arvien biežāk uzsver D vitamīna būtisko nozīmi un nepieciešamību cilvēka organismā. Diemžēl, ziemeļu valstu iedzīvotājiem, tā ir īpaši aktuāla problēma pat vasaras mēnešos. “Saules vitamīns” ir absolūti nepieciešams grūtniecēm, jaunajām māmiņām un jaundzimušajiem.

Tieša saules starojuma ietekmē nepieciešamo D3 vitamīna diennakts devu organisms spēj sintezēt 15-30 minūšu laikā, tomēr šī endogēnā sintēze ir pakļauta ievērojamām svārstībām, ko izraisa:• nepietiekama saules gaismas iedarbība (ģeogrāfiskā atrašanās vieta, rudens un ziemas periods, saules aizsargkrēmi, u.c.);

• vecums (zīdaiņiem, kuru mātēm ir D vitamīna deficīts, ar vecumu endogēnā sintēze samazinās);

• citi faktori (nepietiekams uzturs, D vit. uzsūkšanās traucējumi, u.c.).


D vitamīns cilvēka organismam nepieciešams jau pirms dzimšanas, kad notiek augļa kaulu sistēmas veidošanās. Arī pirmajā dzīves gadā ir ļoti svarīgi nodrošināt augošo kaulu normālu mineralizāciju, jo, ja tā tiek traucēta, tas var novest pie nepareizas skeleta attīstības, pat rahīta.

Tāpēc sievietēm grūtniecības laikā īpaši jāpiedomā pie D vitamīna līmeņa normalizēšanas savā organismā, kā arī bērna zīdīšanas laikā jāparūpējas, lai D vitamīna līmenis jaundzimušā organismā būtu pietiekams.


D3 vitamīns:

•  nepieciešams normālai bērna  augšanai un kaulu attīstībai, palīdz uzturēt kaulu un zobu veselību;
•  nodrošina normālu muskuļu un perifēro nervu darbību;
•  palīdz uzturēt normālu kalcija līmenis asinīs, veicina  kalcija un fosfora uzsūkšanos un izmantošanu organismā;
•  veicina normālu imūnsistēmas darbību; nepieciešams šūnu dalīšanās procesam.

Zīmols "Olimp Laboratories" nupat Latvijā piedāvā absolūtu jaunumu – "Gold-Vit® D3 Baby" – koncentrētu  D3 vitamīnu jaundzimušajiem, zīdaiņiem un maziem bērniem īpašās, ērti dozējamās twist-off kasulās.


Līdzeklis satur ieteicamo D3 vitamīna devu jaundzimušajiem (ieskaitot priekšlaicīgi dzimušos) un zīdaiņiem līdz 12 mēnešu vecumam vienā kapsulā, normāla D vitamīna līmeņa uzturēšanai un deficīta mazināšanai.


Lietošana un devas: 1 twist-off kapsulas saturs dienā (400 SV D3 vitamīna), vai pēc ārsta norādījumiem, ēšanas laikā.


Kapsulas tievo galu pagriezt un noraut, kapsulas saturu izspiest bērnam tieši mutē, vai uz karotes vai pievienot pārtikai (mātes pienam, putrai u.c.). Izspiesto kapsulu izmest, tā nav paredzēta iekšķīgai lietošanai bērniem.

Nesatur konservantus, cukuru, lipekli, krāsvielas un aromatizētājus!


Jaunajām māmiņām D vitamīna deficīta mazināšanai iesakām koncentrētu D3 vitamīnu pieaugušajiem – Olimp Labs® Gold-Vit® D Max!


Atcerieties - neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju.


Produktu jautājiet visās aptiekās Latvijā, īpaši izdevīgi www.vitamini.lv