Preces: 0
Par summu: 0 EUR
Apskatīt grozu »
PRODUKTU GRUPAS
Akcijas
INFORMĀCIJA

FILORGA BB PERFECT Beige Lumiere 30ml *

FILORGA BB PERFECT Beige Lumiere 30ml *

BB-PERFECT®  IR TONĒJOŠS "ANTI-AGE" IKDIENAS KRĒMS AR SPF 15.

KOMBINĒTS IKDIENAS BALZAMKRĒMS AR MITRINOŠU, IZTEIKTU PRETNOVECOŠANĀS, NOMIERINOŠU UN ATJAUNOJOŠU IEDARBĪBU DABISKI NEVAINOJAMAM IZSKATAM VIENĀ SOLĪ.

KORIĢĒJOŠS, DABISKI MASKĒJOŠS EFEKTS.


Inovatīvs kombinēts krēms, kas apvieno galvenās ikdienas skaistumkopšanas prasības -  mitrina un baro ādu, koriģē krunciņas un dabiski nomaskē ādas nepilnības. Pretnovecošanās iedarbību pastiprina hialuronskābe, kas dziļi mitrina ādu un revitalizējošā, ekskluzīvā šūnu struktūras atjaunojošā pamatformula - NCTF®.

Maigas konsistences balzāmkrēms, viegli uzklājams un saplūst ar ādas toni.


Lietošana: Ikdienā, no rīta, atsevišķi vai pēc seruma un/ vai dienas krēma uzklāšanas; piemērots visiem ādas tipiem 


Iepakojums: 30ml 


FILORGA® laboratorijas MEDI-COSMETIQUE® SĒRIJA - estētiskās medicīnas eksperts!

FILORGA® - PIRMĀ FRANCIJAS ESTĒTISKĀS MEDICĪNAS LABORATORIJA, KOPŠ 1978 GADA!


Šobrīd preparāts nav noliktavā, bet drīzumā gaidām pievedumu. Jautājumu gadījumā raksti mums - vitamini@liger.lv

Apvienojot ilgstošo pieredzi un jaunākos atklājumus, Filorga laboratorijas estētiskās medicīnas eksperti radījuši inovatīvu multiaktīvu produktu - lielisku risinājumu perfektam ādas izskatam vienā solī:

  • Plaša spektra pretnovecošanās iedarbība - spēcīgas aktīvās satāvdaļas mazina krunciņas, aktivizējot ādas dzīšanas procesus; SPF 15 filtrs pasargā sejas ādu no fotonovecošanās.
  • Nomierinoša un atjaunojoša iedarbība - unikālais aktīvo sastāvdaļu komplekss Unisooth nekavējoties mazina apsārtumu un nomierina pat jutīgu, sakairinātu ādu, izlīdzinot ādas toni. Revitalizējošu aktīvo sastāvdaļu kokteilis NCTF® stimulē fibroblastu un kolagēna veidošanās procesus un kombinācijā ar ādas mirdzumu atjaunojošu aktīvo sastāvdaļu nekavējoties atsvaidzina un mazina noguruma pazīmes un piešķir ādai veselīgu mirdzumu.
  • Koriģējošs un dabiski maskējošs efekts - pateicoties augstajai “mīkstinātā fokusa” daļiņu un jaunākās paaudzes pigmentu koncentrācijai, krēms vizuāli izlīdzina ādas nepilnības, radot dabiski nevainojamas ādas efektu.


Rezultāts: Maiga balzāmkrēma konsistence - viegli uzklājams un saplūst ar ādas toni, tūlītēja dziļi mitrinoša un ādas nepilnību maskējoša iedarbība. Ar katru dienu ādas nepilnības samazinās* -  krunciņas 81%, poras 95%, melnie loki 815, pigmentācijas plankumi 91%, apsārtums 91%. 

* Klīniskie pētījumu rezultāti - 20 sievietes - 20 dienas - pašnovērtējums


Lietošana: Katru rītu uzklāt uz ādas, viegli iemasējot. Maigās konsistences krēms ir viegli uzklājams un saplūst ar ādas toni. Lietojams atsevišķi vai pēc seruma un/vai ādas tipam atbilstoša dienas krēma uzklāšanas.Ražotājs: LABORATOIRES FILORGA COSMETIQUES, 2-4 rue de Lisbonne, 75008, Parīze, FRANCIJA

www.filorga.com