Preces: 0
Par summu: 0 EUR
Apskatīt grozu »
PRODUKTU GRUPAS
Akcijas
INFORMĀCIJA

FILORGA LIFT-DESIGNER 30ml

FILORGA LIFT-DESIGNER 30ml
FILORGA LIFT-DESIGNER 30mlFILORGA LIFT-DESIGNER 30mlFILORGA LIFT-DESIGNER 30mlFILORGA LIFT-DESIGNER 30mlFILORGA LIFT-DESIGNER 30mlFILORGA LIFT-DESIGNER 30mlFILORGA LIFT-DESIGNER 30ml

LIFT-DESIGNER®  INTENSĪVI NOSTIPRINOŠS SERUMS IZCILAM LIFTINGAM AR PLASMATIC LIFTING FACTOR®

PIEŠĶIR ĀDAI TVIRTUMU, IZLĪDZINA VAIBSTUS UN UZLABO SEJAS FORMU

STIMULĒJOŠS RULLĪŠVEIDA APLIKATORS AKTIVIZĒ ĀDAS AUDUS UN PASTIPRINA SASTĀVA IEDARBĪBU, LAI RADĪTU SPĒCĪGU ĀDU IZLĪDZINOŠU UN TVIRTINOŠU EFEKTU

PĀRSTEIDZOŠS UN PAMANĀMS LIFTINGA EFEKTS JAU PĒC 7 DIENĀM!


Lietošana: no rīta un/vai vakarā; piemērots visiem ādas tipiem


Iepakojums: 30ml


FILORGA® laboratorijas MEDI-COSMETIQUE® SĒRIJA - estētiskās medicīnas eksperts!

FILORGA® - PIRMĀ FRANCIJAS ESTĒTISKĀS MEDICĪNAS LABORATORIJA, KOPŠ 1978 GADA!

Šobrīd preparāts nav noliktavā, bet drīzumā gaidām pievedumu. Jautājumu gadījumā raksti mums - vitamini@liger.lv

Filorga laboratorijas estētiskās medicīnas speciālisti radījuši inovatīvu,  kosmētikā vēl nebijušu pamatsastāva serumu ar plazmas liftinga faktoru – PLASMATIC LIFTING FACTORS® + aktīvās sastāvdaļas visaptverošam liftinga efektam. Tas ir unikāls komplekss, kas satur estētiskajā medicīnā izmantojamās aktīvo sastāvdaļu grupas – šūnu augšanas faktorus, kolagēnu un hialuronskābi.


Aktīvā liftinga krēms nodrošina pārsteidzošu efektu – izlīdzina vaibstus, piešķir ādai tvirtumu un uzlabo sejas formu: 

  • Izteikta apjoma palielinoša un Pārsteidzoša liftinga iedarbība [ vienmērīgākas sejas ovāla aprises + atjaunots apjoms] - plazmas liftinga faktors PLF® apvienojumā ar šūnu atjaunojošu, mezoterapijas kompleksu NCTF® veicina hialuronskābes sintēzi, kas  ievērojami tvirtina ādu un atjauno sejas ādas apjomu, nodrošinot redzamu izlīdzinošu un sejas ovāla skulpturējošu efektu.
  • Dubultā liftinga iedarbība [bioloģiskā + mehāniskā] - bioloģiskā stimulēšana apvienojumā ar mehānisku stimulāciju ar rullīšveida aplikatoru, mazina mehānisko stresu, kam āda tiek pakļauta ikdienā; mikroaļģu ekstrakts nodrošina tūlītēju liftinga efektu, savukārt bioloģiski aktīvais arabinoksilāns darbojās ilglaicīgi - atjauno ādas dabisko spēju atgūt stingrību, stimulē kolagēna sintēzi un elastīna šķiedru veidošanos, kas efektīvi uzlabo ādas tonusu un tvirtumu, nostiprina sejas ovālu. Stimulējošais rullīšveida aplikators aktivizē ādas audus un pastiprina sastāva iedarbīgumu, lai radītu spēcīgu ādu izlīdzinošu un tvirtinošu efektu.Rezultāts: Redzams efekts jau pēc 7 dienām1. Āda kļūst gludāka un tvirtāka, liftinga efekts, āda ir blīvāka un elastīgāka, uzlabojās sejas ovāls.

(1) Klīnisks pētījums – pašnovērtējums – ikdienā lietojot LIFT-STRUCTURE® krēmu - 22 dalībnieces - 7 dienas ilgi.


Lietošana: Turot pudelīti vertikāli, piespiest pogu, lai izspiestu serumu uz aplikatora. Tad, maigi spiežot, ar rullīti serumu no rīta un vakarā uzklāt uz rūpīgi attīrītas sejas, kakla un dekoltē zonas ādas. Maigi ar pirkstu galiem iemasēt ādā, lai veicinātu uzsūkšanos. 

Lietot vienu pašu vai kā pastiprinošu "būsteri" pirms LIFT-STRUCTURE dienas krēma vai SLEEP & LIFT nakts krēma.  Patīkama zīdaina  tekstūra.

 

Vairāk informācijas šeit:https://www.filorga.com/wo_en/lift-designer

Ražotājs: LABORATOIRES FILORGA COSMETIQUES, 2-4 rue de Lisbonne, 75008, Parīze, FRANCIJA

www.filorga.com