Preces: 0
Par summu: 0 EUR
Apskatīt grozu »
PRODUKTU GRUPAS
Akcijas
INFORMĀCIJA

Ginkoflav MagPlus N30+15 PAR BRĪVU!

Akcija !
 
Ginkoflav MagPlus N30+15 PAR BRĪVU!

Dabīgs līdzeklis galvas smadzeņu un perifērās asinsrites, atmiņas, koncentrēšanās spēju un smadzeņu darbības, kā arī prāta spēju uzlabošanai ar magniju.                                             

  • Ginkgo Biloba ekstrakts
  • Magnijs
  • B6 vitamīns
  • Pantotēnskābe

                                

Sastāvs:

Viena kapsula satur 119mg Ginkgo Biloba lapu ektraktu ar augstu bioloģiski aktīvo vielu - flavonglikozīdu un terpēnlaktonu saturu, magniju un B grupas vitamīniem. 


Lietošana un devas:

Pieaugušajiem pa 1 kapsulai dienā, no rīta vai vakarā, vai pēc ārsta norādījumiem, uzdzerot glāzi ūdens. 


Iepakojums:

AKCIJAS IEPAKOJUMS N45 kapsulas: 30 kapsulas + 15 par BRĪVU!


Derīguma termiņš: 22.09.2019.


Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Šobrīd preparāts nav noliktavā, bet drīzumā gaidām pievedumu. Jautājumu gadījumā raksti mums - vitamini@liger.lv

Spēcīga aktīvo vielu formula galvas smadzeņu un perifērās asinsrites, atmiņas, koncentrēšanās spēju un smadzeņu darbības, kā arī prāta spēju uzlabošanai.

Satur standartizētu divdaivu ginka (Ginkgo Biloba) lapu ekstraktu paaugstinātā devā ar augstu bioloģiski aktīvo vielu - flavonglikozīdu un terpēnlaktonu saturu un cilvēka organismam nozīmīgos magniju un B grupas vitamīnus:

  • Divdaivu ginka ekstrakts uzlabo galvas smadzeņu asinsriti, sekmē galvas smadzeņu darbību, palīdz saglabāt kognitīvās (izziņas) funkcijas un uzlabo atmiņu un koncentrēšanās spējas, it īpaši cilvēkiem ar vecumu saistītajām smadzeņu funkciju/darbības izmaiņām organisma novecošanās procesā. Palīdz uzlabot perifēro asinscirkulāciju, labvēlīgi ietekmē redzes un dzirdes funkcijas.
  • Magnijs veicina normālu nervu sistēmas un muskuļu darbību, sekmē normālas psiholoģiskās funkcijas, palīdz samazināt nogurumu un nespēku.
  • B grupas vitamīni (B6 un pantotēnskābe) palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu un mazināt nogurumu un nespēku. B6 vitamīns veicina normālu nervu sistēmas darbību un normālas psiholoģiskās funkcijas, savukārt pantotēnskābe palīdz uzturēt garīgās darbaspējas.


Ginkoflav® MAG Plus ražošanas procesā izmantotā īpašā ekstrakta standartizācijas metode nodrošina augstu un nemainīgu aktīvo vielu koncentrāciju katrā reizes devā, kas ir galvenais dabas produktu kvalitātes rādītājs.


Preparāts ieteicams pieaugušajiem, īpaši pusmūžā un vecumdienās, kā dabīgs līdzeklis asinsrites, atmiņas, koncentrēšanās spēju un galvas smadzeņu darbības, kā arī redzes un dzirdes uzlabošanai. 

Lietošana un devas: Pieaugušajiem pa 1 kapsulai dienā, no rīta vai vakarā vai pēc ārsta norādījumiem, uzdzerot glāzi ūdens.

Bez ārsta norādījuma nav ieteicams lietot bērniem, grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā.

Ja regulāri tiek lietoti antikoagulanti, pirms lietošanas konsultēties ar ārstu. Pārtraukt lietošanu 2 nedēļas pirms plānotās operācijas. Nav ieteicams lietot cilvēkiem, kas slimo ar epilepsiju.Sastāvs: 1 kapsulā:

Standartizēts divdaivu ginka (Ginkgo Biloba L.) lapu ekstraktsar noteiktu aktīvo vielu saturu:

119mg

- 24% ginkoflavonglikozīdi

28,56mg

- 6% triterpēnlaktoni (bilabolīdi, ginkolīdi A,B,C)

7,14mg

Magnijs

100mg (26,7%*)

Vitamīns B6

1,4mg (100%*)

Pantotēnskābe

3mg (50%*)

* % no uzturvielu atsauces vērtības (NRV)

 

Nesatur cukuru, lipekli (glutēnu), laktozi un mākslīgos saldinātājus.Ražotājs: Ražots ES, Olimp Laboratories Sp.z o.o., www.olimp-labs.com