Preces: 0
Par summu: 0 EUR
Apskatīt grozu »
PRODUKTU GRUPAS
Akcijas
INFORMĀCIJA

Gold Omega 3 D3+K2 N30 kapsulas

Gold Omega 3 D3+K2 N30 kapsulas

Jaunākās paaudzes, spēcīgs bioaktīvs komplekss, kas satur "absolūto trīsvienību" efektīvai osteoporozes profilaksei, sirds un asinsvadu veselībai - vērtīgās omega - 3 nepiesātinātās taukskābes augstā koncentrācijā, dabīgā formā, D3 vitamīnu augstā devā un dabīgu K2 natto MK-7 vitamīnu, kas nodrošina optimālu izmantošanu organismā.


Lietošana un devas: 1 kapsula dienā, ēšanas laikā, lai nodrošinātu labāku uzsūkšanos organismā.


Sastāvs: 65% Omega-3 + 2000SV D3 + 50µg K2 natto MK-7 vienā kapsulā


Iepakojums: 30 kapsulas


Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Šobrīd preparāts nav noliktavā, bet drīzumā gaidām pievedumu. Jautājumu gadījumā raksti mums - vitamini@liger.lvVitamīns K2 natto ir dabīga K vitamīna aktīvā forma menahinons-7 jeb MK-7 ar pilnīgāku izmantošanu organismā, salīdzinot ar citām K vitamīna formām. K vitamīns organismā piedalās kaulu mineralizācijā, kas palīdz uzturēt kaulu veselību; kā arī veicina normālu asinsreci.  

Organismā omega - 3 neaizstājamās taukskābes neveidojas, tāpēc tās ir jāuzņem ar uzturu – zivīm vai papildus zivju eļļas veidā. Regulāra omega - 3 taukskābju lietošana uzturā irnepieciešamas vispārējai veselībai, normālai un pilnvērtīgai organisma darbībai.

Omega - 3 nepiesātinātās taukskābes:

  • DHS palīdz uzturēt normālu redzi un smadzeņu darbību;

         Labvēlīgo ietekmi panāk katru dienu uzņemot 250mg DHS.

  • EPS un DHS veicina normālu sirds darbību;

         Labvēlīgo ietekmi panāk katru dienu uzņemot 250mg EPS un DHS.

D vitamīns organismā sintezējas ādā saules starojuma ietekmē, tomēr šī endogēnā sintēze ir pakļauta ievērojamām svārstībām, kas atkarīgas no gadalaika; endogēnā sintēze organismā ir ierobežota īpaši rudenī un ziemā, tāpēc to ieteicams papildus uzņemt ar uzturu. D vitamīns palīdz uzturēt normālu kalcija līmeni asinīs, veicina normālu kalcija un fosfora uzsūkšanos un izmantošanu organismā, tādējādi palīdz uzturēt kaulu un zobu veselību, nodrošina normālu muskuļu darbību un veicina normālu imūnsistēmas darbību.

Sastāvā ietvertais E vitamīns veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.


Ieteicams lietot kā efektīvu nepiesātināto taukskābju avotu sirds, asinsrites un kaulu veselībai,normāla D3 un K2 vitamīnu līmeņa uzturēšanai un deficīta mazināšanai.  Īpaši ieteicams lietot cilvēkiem ar paaugstinātu holesterīna līmeni, arī tiem, kuri lieto statīnus; sievietēm menopauzes laikā, vīriešiem pēc 35g.v., smēķētājiem, vecākiem cilvēkiem, kā arī cilvēkiem rudens-ziemas periodā, kuri maz lieto vai nelieto zivis uzturā un maz uzturās saulē.


Lietošana un devas: 1 kapsula dienā, ēšanas laikā, lai nodrošinātu labāku uzsūkšanos organismā. Bērniem līdz 2 gadu vecumam lietot nav ieteicams!


Sastāvs:                                                                                                        1 kapsulā          

Koncentrēta zivju eļļu ar taukskābju saturu:

         1000mg

65% omega-3 nepiesātinātās taukskābes,

tai skaitā:  

          650mg

    33% EPS (eikosapentaēnskābe) 

    22% DHS (dokosaheksaēnskābe)

    10% citas omega-3 nepiesātinātās taukskābes

          330mg

          220mg

          100mg

D3 vitamīns (holekalciferols)

K2 vitamīns (menahinons-7 MK-7 natto iegūts sojas pupiņu fermentācijā)

          50µg/2000SV (1000%*)

         

          50µg (67%*)

E vitamīns (d-alfa-tokoferols)       

          12mg α-TE (100%*)* % no uzturvielu atsauces vērtības (NRV)Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilvērtīgu un sabalansētu uzturu!