Preces: 0
Par summu: 0 EUR
Apskatīt grozu »
PRODUKTU GRUPAS
Akcijas
INFORMĀCIJA

Gold-Vit D3+K2 Forte shot N20 Aveņu garša Ekonomiskais iepakojums!

Gold-Vit D3+K2 Forte shot N20 Aveņu garša Ekonomiskais iepakojums!

Unikāls, jaunākās paaudzes spēcīgs D3 un K2 natto bioaktīvs komplekss šķidrā formā optimālai kaulu mineralizācijai, efektīvai osteoporozes profilaksei un veselīgai sirds - asinsvadu sistēmai.

 • augsta uzsūkšanās spēja un pilnīgākā izmantošana 
 • ērti, parocīgi reizes devas iepakojumi


4000SV D3  + dabīgs 150μg K2 natto MK-7 


Vitamīns K2 natto (menahinons -7 jeb MK-7) ir K vitamīna dabīga, aktīvākā forma, iegūta natto pupiņu fermentācijas ceļā, kam piemīt augstākā bioaktivitāte un bioefektivitāte un pilnīgākā izmantošana, salīdzinot ar citām K vitamīna formām.1,2

1 Vitamin K-containing dietary supplements: comparison of synthetic vitamin K1 and natto-derived menaquinone-7. Schurgers LJ11, Teunissen KJ, Hamulyák K, Knapen MH, Vik H, Vermeer C. 2 Comparison of menaquinone-4 and menaquinone-7 bioavailability in healthy women. Sato T2, Schurgers LJ, Uenishi K


Ideāls piedāvājums visiem, kas novērtē komfortu, kā arī lielisks risinājums vecākiem cilvēkiem, bērniem un cilvēkiem ar rīšanas grūtībām.


Sastāvs: 

4000SV/100µg D3 vitamīns + 150µg K2 natto MK-7 (menahinons) 1 ampulā (reizes devā)


Lietošana un devas: 

1/2 - 1 ampula dienā.


Iepakojums: 

 • 20 ampulas (aveņu garša). Ekonomiskais iepakojums- 20-40 dienām!
 • 7 ampulas (aveņu garša). Starta iepakojums - 7-14 dienām! 


Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!
Šobrīd preparāts nav noliktavā, bet drīzumā gaidām pievedumu. Jautājumu gadījumā raksti mums - vitamini@liger.lv

Unikāls produkts – satur vitamīnu K2 natto augstā devā! Tā ir dabīga K vitamīna aktīvākā forma menahinons-7 jeb MK-7 ar augstu bioaktivitāti un bioefektivitāti/ pilnīgāko izmantošanu organismā, salīdzinot ar citām K vitamīna formām.  

Avots: 1Vitamin K-containing dietary supplements: comparison of synthetic vitamin K1 and natto-derived menaquinone-7.Schurgers LJ11Teunissen KJ, Hamulyák K, Knapen MH, Vik H, Vermeer C.(2007)


K2 vitamīns organismā piedalās kaulu mineralizācijā – kopā ar D3 vitamīnu palīdz ar uzturu uzņemtajam kalcijam saistīties (deponēties) kaulos, tādējādi palīdz uzturēt kaulu veselību, noturot stabilu un nemainīgu kaulu mineralizācijas blivumu (KMB) un samazinot vai novēršot osteoporozes attistibu.

Tieši K2 vitamīns neļauj ar uzturu uzņemtajam kalcijam nogulsnēties mīkstajos audos - asinsvadu sieniņās, uz sirds vārstulēm, bet nodrošina kalcija deponēšanos kaulaudos, tas “izspiež” kalciju no mīkstajiem audiem - tādējādi novērš asinsvadu un sirds vārstuļu kalcifikāciju.


 • 1 ampula = dienas (reizes) deva nodrošina augstu D3 un K2 vitamīnu devu
 • Pateicoties produkta inovatīvajai Liquid Technology formulai - aktīvās vielas organismā uzsūcas daudz ātrāk un tiek maksimāli ātri izmantotas nekā tablešu vai kapsulu formā.
 • Parocīgais iepakojums - 25ml maza (plastikāta) ampula lietošanu padara vēl ērtāku - viegli paņemt līdzi un izdzert jebkurā piemērotā laikā.D vitamīns:

 • nepieciešams normālai bērnu kaulu attīstībai un augšanai
 • palīdz uzturēt kaulu un zobu veselību, nodrošina normālu muskuļu darbību
 • palīdz uzturēt normālu kalcija līmeni asinīs
 • veicina normālu kalcija un fosfora uzsūkšanos un izmantošanu organismā
 • veicina normālu imūnsistēmas darbību
 • nepieciešams šūnu dalīšanās procesam


*D vitamīns samazina kritienu risku, kas saistīti ar nestabilu stāju (ortostātisku nestabilitāti) un muskuļu vājumu. Kritieni ir riska faktors kaulu lūzumiem vīriešiem un sievietēm no 60 gadu vecuma.

*Norāde attiecināma uz sievietēm un vīriešiem no 60 gadu vecuma. Labvēlīgo ietekmi panāk, dienā uzņemot vismaz 20µg D vitamīna no visiem avotiem.


D vitamīns, saukts arī par saules vitamīnu, organismā sintezējas ādā ultravioleto staru (UVS) jeb saules starojuma ietekmē, tomēr šī endogēnā sintēze ir pakļauta ievērojamām svārstībām, kas atkarīgas no gadalaika; endogēnā sintēze organismā ir ierobežota īpaši rudenī un ziemā, tāpēc to ieteicams papildus uzņemt ar uzturu.

Ieteicams lietot normāla D3 un K2 vitamīnu līmeņa uzturēšanai un deficīta mazināšanai; kā efektīvu kompleksu osteoporozes profilaksei, kā arī papildus kopējā osteoporozes terapijā; vecākiem cilvēkiem, kā arī cilvēkiem rudens - ziemas periodā.

Īpaši ieteicams cilvēkiem ar palielinātu D3 vitamīna deficīta risku:

 • sievietēm menopauzes laikā;
 • stiprai un veselai kaulu sistēmai, cilvēkiem ar kaulu mineralizācijas problēmām;
 • cilvēkiem, kas regulāri lieto statīnus, glikokortikoīdus, antikoagulantus, antikonvulsantus, antibiotiķus;
 • diabēta pacientiem;
 • cilvēkiem ar hroniskām aknu un nieru slimībām;
 • cilvēkiem ar malabsorbciju (celiakija, Krona slimība, u.c.);
 • cilvēkiem ar lieko svaru - aptaukošanos.


Lietošana un devas: Pieaugušajiem, ieskaitot grūtnieces un sievietes, kas baro bērnu ar krūti, pusaudžiem un bērniem no 11 gadu vecuma - izdzert 1 ampulu dienā; bērniem vecumā no 1-10 gadiem – ½ ampulas satura dienā. Sakratīt pirms lietošanas. Piemērots veģetāriešiem un vegāniem. Cilvēkiem, kas lieto antikoagulantus pirms lietošanas konsultēties ar ārstu!

Daudzveidīgs un sabalansēts uzturs, kā arī veselīgs dzīvesveids ir labas veselības priekšnoteikums!Saskaņā ar Eiropas Pārtikas nekaitīguma iestādes (EFSA) sniegto informāciju D vitamīna droša deva pieaugušajiem, ieskaitot grūtnieces un sievietes, kas baro bērnu ar krūti, bērniem un pusaudžiem no 11-17 gadu vecumam ir noteikts 100µg (4000SV)/ dienā; bērniem no 1–10 gadu vecumam ir noteikts 50μg (2000SV)/ dienā; zīdaiņiem līdz viena gada vecumam - 25μg (1000SV)/ dienā. (Scientific Opinion on the Tolerable Upper Intake Level of vitamin D, EFSA Journal 2012;10(7):2813)--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sastāvs: 1 ampulā (25ml):

Vitamīns D3 (holekalciferols)

100µg/ 4000SV (2000%*)K2 natto vitamīns MK-7 (menahinons-7 no natto, 

iegūts sojas pupiņu fermentācijas ceļā)

150µg (200%*)* % no uzturvielu atsauces vērtības (NRV)


Nesatur cukuru, lipekli (glutēnu), laktozi un ĢMO!
Ražotājs: Ražots ES, Olimp Laboratories Sp.z.o.o.,  www.olimp-labs.com