Preces: 0
Par summu: 0 EUR
Apskatīt grozu »
PRODUKTU GRUPAS
Akcijas
INFORMĀCIJA

Hydratonic fast N20 Effertabs

Hydratonic fast N20 Effertabs

Jaunākās paaudzes elektrolītu, glikozes un C vitamīna komplekss ar augstu uzsūkšanās spēju un pilnīgāko izmantošanu organismā


Sastāvs: 

Putojošās tabletes satur svarīgus elektrolītus (nātriju, kāliju, kalciju un magniju), C vitamīnu un glikozi, kas, izšķīdinātas  ūdenī, nodrošina ātru un augstu elektrolītu uzsūkšanās spēju un palīdz ātri atjaunot elektrolītu un šķidruma līdzsvaru organismā


Lietošana un devas: 

Ieteicamā dienas deva 2-3 tabletes dienā. Izšķīdināt 1 putojošo tableti 200ml ūdens. Labāk dzert atvēsinātu. 


Iepakojums: 

20 putojošas tabletes ar apelsīnu garšuUztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
6.59 EUR
Pieejams
Piegādāsim 3-5 darba dienu laikā
1 Preču cena norādīta ar iekļautu PVN 21%.
  Cenā nav iekļauta piegādes maksa.

Ieteicams, lai nodrošinātu normālu ūdens un elektrolītu (minerālvielu)  līmeni organismā, it īpaši situācijās, kad ir palielināts škidruma zudums un nepieciešamība pēc minerālvielām organismā  palielinās - piem. sportistiem un fiziski aktīviem cilvēkiem  intensīvas fiziskās slodzes laikā un pēc tam, pie pastiprinātas svīšanas vai slāpju remdēšanai  karstā laikā, kā arī cilvēkiem, kuri ikdienā maz lieto ūdeni ( šķidrumu).


Nātrijs, kālijs, kalcijs un magnijs ir svarīgas minerālvielas, kas nepieciešamas ik dienas, visa mūža garumā, jo piedalās daudzās svarīgās organisma funkcijās. Magnijs veicina elektrolītu līdzsvaru organismā, sekmē normālu olbaltumvielu sintēzi un muskuļu darbību (tai skaitā sirds muskuļa darbību) un tāpat kā C vitamīns, palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu, sekmē normālu nervu sistēmas darbību,  veicina normālas psiholoģiskās funkcijas un palīdz samazināt nogurumu un nespēku. Kalcijs palīdz nodrošināt normālu asinsreci un nervu impulsu pārvadi. Kālijs palīdz uzturēt normālu asinsspiedienu.

Šķidruma (ūdens) un elektrolītu līdzsvaram ir liela nozīme, jo tas palīdz nodrošināt normālas fiziskās un kognitīvās funkcijas. Lai to nodrošinātu ir jāpatērē vismaz 2l ūdens dienā. 


Sastāvs:

                                  2 tabletēs/uz 0,4l ūdens        3 tabletēs/ uz 0,6l ūdens

Glikoze                       1g                                          1,5g

Nātrijs                        552mg                                  828mg

Kālijs                         300mg (15%*)                      450mg (22,5%*)

Kalcijs                       120mg (15%*)                      180mg (22,5%*)

Magniju                     112.6mg (30%*)                   168,8mg (45%*)

C vitamīnu                 80mg (100%*)                      120mg (150%*)

* % no uzturvielu atsauces vērtības (NRV)

 

Sastāvdaļas: skābuma regulētājs (citronskābe); nātrija bikarbonāts, glikoze, kālija ortofosfāts, apjoma palielinātājs (sorbīts); kalcija karbonāts, magnija oksīds, stabilizētājs (polietilēnglikols), askorbīnskābe,  saldinātāji (nātrija ciklamāts, acesulfāms K, sukraloze), krāsviela (betakarotīns – apelsīnu garšai).Tabletes masa: 4,2g. Neto masa: 84g


Norādījumi: Uzglabāt istabas temperatūrā bērniem nepieejamā vietā! Nelietot pēc derīguma termiņa beigām, kas norādīts uz iepakojuma! Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu.


Ražotājs: Ražots ES, Olimp Laboratories Sp.z.o.o., Polija

Oficiālais pārstāvis Latvijā: Liger FM, Rīga. tālr: 6 7228520

Saistītas preces
Anti HangOVER Shot N1
Ātrā palīdzība pēc alkohola lietošanas pret paģirām!
Anti HangOVER Shot N1
€ 2.67
Anti HangOVER shot N12 Ekonomiskais iepakojums
Ātrā palīdzība pēc alkohola lietošanas pret paģirām!
Anti HangOVER shot N12 Ekonomiskais iepakojums
€ 25.26