Preces: 0
Par summu: 0 EUR
Apskatīt grozu »
PRODUKTU GRUPAS
Akcijas
INFORMĀCIJA

Hydratonic Med N10 pulveri ar aveņu garšu

Hydratonic Med N10 pulveri ar aveņu garšu

Jaunākās paaudzes elektrolītu-glikozes un citrātu komplekss ar augstu uzsūkšanās spēju ātrai elektrolītu un škidruma līdzsvara atjaunošanai.


Sastāvs: 

Pulveris satur svarīgos elektrolītus (nātriju, kāliju), citrātus un glikozi, kas, izšķīdināts ūdenī, nodrošina ātru un augstu elektrolītu uzsūkšanās spēju un palīdz ātri atjaunot elektrolītu un šķidruma līdzsvaru organismā.Lietošana un devas:

Ieteicamā dienas deva 1-4 pulvera paciņas dienā. Izšķīdināt 1 paciņas saturu (pulveri) 200ml ūdens. Labāk dzert atvēsinātu. Papildus nesaldināt/ nepievienot cukuru! Var lietot bērni no 3 gadu vecuma – 1 pulvera paciņa dienā, pusaudžiem un pieaugušajiem – 2-4 paciņas dienā.


Iepakojums: 

10 pulvera paciņas garšīga dzēriena pagatavošanai ar aveņu garšuUztura bagātinātājs ar cukuru un saldinātāju. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.


7.93 EUR
Pieejams
Piegādāsim 3-5 darba dienu laikā
1 Preču cena norādīta ar iekļautu PVN 21%.
  Cenā nav iekļauta piegādes maksa.

Ieteicams kā iekšķigi lietojams  elektrolītu šķīdums šķidruma zuduma aizstāšanai un līdzsvara atjaunošanai organismā, lai palīdzētu nodrošināt normālu ūdens un elektrolītu (minerālvielu) līdzsvaru organismā, it īpaši situācijās, kad ir palielināts šķidruma zudums un nepieciešamība pēc minerālvielām organismā palielinās - piem. bieža, škidra vēdera izeja (caureja), vemšana, sportistiem un fiziski aktīviem cilvēkiem  intensīvas fiziskās slodzes laikā un pēc tam, pie pastiprinātas svīšanas vai slāpju remdēšanai karstā laikā.

 

Kālijs un nātrijs ir svarīgas minerālvielas, kas nepieciešamas ik dienas, visa mūža garumā, jo piedalās daudzās svarīgās organisma funkcijās. Kālijs palīdz uzturēt normālu asinsspiedienu, veicina normālu nervu sistēmas un muskuļu darbību.

Šķidruma (ūdens) līdzsvaram ir liela nozīme, jo tas palīdz nodrošināt normālas fiziskās un kognitīvās funkcijas. Lai to nodrošinātu ir jāpatērē vismaz 2l ūdens dienā.

Lietošana un devas: Ieteicamā dienas deva 1-4 pulvera paciņas dienā. Izšķīdināt 1 paciņas saturu (pulveri) 200ml vārītā, atdzesētā ūdens. Labāk dzert atvēsinātu. Papildus nesaldināt/ nepievienot cukuru! Grūtniecības un zīdīšanas laikā pirms lietošanas konsultēties ar ārstu.Var lietot bērni no 3 gadu vecuma – 1 pulvera paciņas dienā , pusaudžiem un pieaugušajiem – 2-4 paciņas dienā.

 

Sastāvs: :              

 

100ml gatava lietošanai šķīduma

(1paciņā/ uz 200ml ūdens)

4paciņās/ uz 800ml ūdens

Glikoze

1,79g

7,16g

Nātrijs (nātrija hlorīds)

140mg

560mg

Hlorīdi

180mg

720mg

Kālijs (kālija hlorīds)

80mg

320mg

Citrāti (nātrija citrāts)

300mg

1,2g

 


* % no uzturvielu atsauces vērtības (NRV)

 

 

Nesatur lipekli (glutēnu), laktozi un ĢMO.Ražotājs: Ražots ES, Olimp Laboratories Sp.z.o.o., 

Oficiālais pārstāvis un ekskluzīvais izplatītājs Latvijā un Baltijas valstīs:VitalMedica zāļu lieltirgotava, tālr: 6 7228520