Preces: 0
Par summu: 0 EUR
Apskatīt grozu »
PRODUKTU GRUPAS
Akcijas
INFORMĀCIJA

Kolonbiotic Junior N14 mutē šķīstoši pulveri bērniem un pieaugušajiem

Akcija !
 
Kolonbiotic Junior N14 mutē šķīstoši pulveri bērniem un pieaugušajiem

Augstas devas sinbiotiķa ar D3 vitamīnu komplekss bērniem  un pieaugušajiem mutē šķīstoša pulvera veidā. Satur vismaz 7 miljardus īpašu ar patentu aizsargātu pienskābo baktēriju (Lactobacillus rhamnosus GG) + diētiskās šķiedrvielas + D3 vitamīnu. 

Tikai 1 paciņa dienā!


 

Sastāvs: 

1 pulvera paciņa satur vismaz 7miljardus liofilizētu dzīvotspējīgu pienskābo baktēriju (Lactobacillus rhamnosus GG) - tās pašas aktīvās, labvēlīgās baktērijas, kas mīt cilvēka kuņģa-zarnu traktā, diētisko šķiedrvielu kompleksu – Orafti® un 800SV (20µg) D3 vitamīna.Lietošana un devas: 

Bērniem no 3 gadu vecuma, pusaudžiem un pieaugušajiem - 1 paciņa dienā, tiešai lietošanai pēc ēdienreizes – atvērt paciņu un iebērt pulveri mutē; var iemaisīt istabas temperatūras šķidrumā – ūdenī, sulā, pienā vai jogurtā. Piemērots veģetāriešiem.


Iepakojums: 

14 nelielas pulvera paciņas tūlītējai lietošanai - mutē šķīstošs pulveris 


Derīguma termiņš: 29.11.2019.

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.


Šobrīd preparāts nav noliktavā, bet drīzumā gaidām pievedumu. Jautājumu gadījumā raksti mums - vitamini@liger.lv

Īpašs, ar patentu aizsargāts pienskābo baktēriju celma augstā devā,  pārtikas šķiedrvielu  un D3 vitamīna komplekss bērniem un pieaugušajiem mutē šķīstoša pulvera veidā.


Tikai 1 paciņa dienā!Dienas deva - 1paciņa - Kolonbiotic® Junior satur:

  • īpašu, patentētu pienskābo baktēriju celmu Lactobacillus rhamnosus ATCC 53103 (LGG®) ļoti augstā koncentrācijā – vismaz 7 miljardi (7x109) liofilizētu dzīvotspējīgu pienskābo kolonijveidojošo baktērijumikrokapsulētā veidā, kas pasargā baktērijas no ārējās vides ietekmes uzglabāšanas laikā un no kuņģa skābes. Baktērijas aktivizējas tikai nokļuvušas resnajā zarnā.Tieši šim pienskābo baktēriju celmam piemīt ļoti augsta izturība pret kuņģa un žults skābēm ar ļoti lielu aviditāti uz resnās zarnas gļotādas šūnām, kur tās veido kolonijas un spēj vairoties.
  • patentētu pārtikas šķiedrvielu kompleksu – Orafti® fruktooligosaharīdus, kas iegūti no cigoriņu inulīna. Uzturā šķiedrvielas ir nepieciešamas, jo tās sekmē zarnu peristaltiku un gremošanas sulu izdali, labvēlīgi ietekmē zarnu mikrofloru; darbojoties kā enerģijas avots, stimulē labvēlīgo zarnu baktēriju aktivitāti un augšanu.
  • 800SV (20µg) D3 vitamīna.

Kolonbiotic® Junior satur tās pašas aktīvās baktērijas, kas mīt cilvēka kuņģa‑zarnu traktā – cilvēka mikrobiomā.Ieteicams lietot bērniem no 3 gadu vecuma, pusaudžiem un pieaugušajiem:

  • jo īpaši antibiotiku terapijas laikā un 2-3 nedēļas pēc antibiotiku kursa pārtraukšanas,
  • ceļojuma laikā,
  • ieteicams rudens-ziemas sezonā; kā arī pie palielinātas nepieciešamības pēc D vitamīna - intensīvas augšanas un attīstības periodā, pie lielas fiziskās slodzes.


Lietošana un devas: Bērniem no 3 gadu vecuma un pusaudžiem - 1 paciņa dienā, pieaugušajiem -1 -2 paciņas dienā; tiešai lietošanai pēc ēdienreizes – atvērt paciņu un iebērt pulveri mutē; var iemaisīt istabas temperatūras šķidrumā – ūdenī, sulā, pienā vai jogurtā. Piemērots veģetāriešiem. Bērniem līdz 11 gadu vecumam vienlaikus nelietot citus D vitamīna preparātus.


Daudzveidīgs un sabalansēts uzturs, kā arī veselīgs dzīvesveids ir labas veselības priekšnoteikums!Sastāvs:1 paciņā:


D3 vitamīns (holekalciferols)

20µg/ 800SV (400%*)

Liofilizētu dzīvotspējīgu pienskābo baktēriju celms – Lactobacillus rhamnosus ATCC 53103 (LGG® )

7 miljardi

(7x109 ) KVV*

Fruktooligosaharīdi Orafti® (šķiedrviela)

690mg


% no uzturvielu atsauces vērtības (NRV)


**KVV – koloniju veidojošās vienības
Nesatur cukuru, lipekli (glutēnu), laktozi, mākslīgos saldinātājus un krāsvielas!


Ražotājs: Ražots ES, Olimp Laboratories Sp.z o.o., www.olimp-labs.com