Preces: 0
Par summu: 0 EUR
Apskatīt grozu »
PRODUKTU GRUPAS
Akcijas
INFORMĀCIJA

Kolonbiotic Stopper N10

Kolonbiotic Stopper N10
Kolonbiotic Stopper N10Kolonbiotic Stopper N10

Īpašs labvēlīgo baktēriju un šķiedrvielu komplekss inovatīvās, lēnas šķīdības kapsulās akūtas caurejas mazināšanai un novēršanai un mikrobioma līdzsvara atjaunošanai visai ģimenei (tai skaitā bērniem no 3gadu vecuma).

Efektīvi mazina disbakteriozes izraisītās akūtās caurejas, ceļojumu caureju kā arī antibiotiku terapijas izraisītu caureju (antibiotiku lietošanas laikā vai arī pēc tam).


5 MILJARDI Saccharomyces boulardii DBVPG 6763 (Biootic® S. boulardii) +  5 MILJARDI Lactobacillus rhamnosus (LGG®) + šķiedrvielas FOS

 • īpaši, ar patentu aizsargātI baktēriju celmi
 • lēnas darbības/šķīdības kapsulās
 • visai ģimenei
 • tikai 1 kapsula dienāSastāvs: Sinbiotiķis = probiotiķis + prebiotiķis 1 kapsulā!

Kolonbiotic® Stopper 1 kapsula satur 2 patentētu baktēriju kultūras augstā koncentrācijā  -vismaz 7miljardus liofilizētu dzīvotspējīgu baktēriju- - tās pašas aktīvās, labvēlīgās baktērijas, kas mīt cilvēka kuņģa-zarnu traktā, kā arī škiedrvielas – fruktooligosaharīdus.


Lietošana un devas:

Bērniem no 3 gadu vecuma un pieaugušajiem - 1 kapsula dienā, vēlams ēšanas laikā, uzdzerot glāzi ūdens. Ja ir grūtības ar kapsulas norīšanu, tad to var atvērt un kapsulas saturu iemaisīt istabas temperatūras šķidrumā – ūdenī, sulā, pienā. 

Piemērots veģetāriešiem - lietot, atverot kapsulu un izberot tās saturu!


Iepakojums:

10 īpašas, lēnas šķīdības kapsulasUztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
6.50 EUR
Pieejams
Piegādāsim 3-5 darba dienu laikā
1 Preču cena norādīta ar iekļautu PVN 21%.
  Cenā nav iekļauta piegādes maksa.

Kolonbiotic®  Stopper  jaunākās paaudzes sinbiotiķis = probiotiķu + prebiotikas komplekss visai ģimenei (tai skaitā bērniem no 3 gadu vecuma).

Paredzēts lietot akūtas caurejas gadījumā un antibiotiku terapijas laikā - tas palīdz kavēt patogēno mikroorganismu attīstību un atjaunot labvēlīgo zarnu mikrofloru; kā arī lietošanai ceļojumu laikā - profilaktiska lietošana samazina ceļotāju caurejas risku.

Satur 2 patentētu baktēriju kultūras augstā koncentrācijā:

 • īpašu, patentētu Saccharomyces boulardii celmu DBVPG 6763 Biootic®vismaz 5 miljardi (5x109) liofilizētas koloniju veidojošās, dzīvotspējīgās baktērijas. Tieši šim baktēriju celmam piemīt spēja izdzīvot cilvēka ķermeņa temperatūrā un augsta izturība pret kuņģa skābi un biežāk lietotajām antibiotikām.
 • īpašu pienskābo baktēriju celmu Lactobacillus rhamnosus  ATCC 53103 (LGG®) - vismaz 2 miljardi (2x109) liofilizētas koloniju veidojošās, dzīvotspējīgās pienskābās baktērijas. Tieši šim pienskābo baktēriju celmam piemīt ļoti augsta izturība pret kuņģa-un žults skābēm, kas palīdz tām nokļūt līdz resnās zarnas gļotādas šūnām, kur tās veido kolonijas un spēj vairoties.
 • prebiotiķi - fruktooligosaharīdus (FOS) - pārtikas šķiedrvielas. Prebiotikas  ir labvēlīgas veselībai, tās sekmē zarnu peristaltiku un gremošanas sulu izdali, labvēlīgi ietekmē zarnu mikrofloru; darbojoties kā enerģijas avots, stimulē labvēlīgo zarnu baktēriju aktivitāti un augšanu; tās darbojas sinerģijā ar probiotikām jeb pastiprina viena otras pozitīvo ietekmi.


Produktus, kuri satur abus šos bioloģiski aktīvo savienojumu veidus, sauc par sinbiotikām. Ja ir izjaukts mikrofloras līdzsvars, tad labākā izvēle – lietot prebiotikas un probiotikas (simbiotikas) komplektā, jo, nonākot organismā, tās sāk darboties simbiozē. 


Šis jaunākās paaudzes komplekss ir ražots īpašās kapsulās – lēnas darbības/ šķīdības kapsulās, kas pasargā baktērijas no ārējās vides ietekmes, uzglabāšanas laikā un no kuņģa skābes. Baktērijas aktivizējas tikai nokļuvušas resnajā zarnā.


Biootic® S. boulardii ir Gnosis S.p.A. reģistrēta  preču zīme un tiek aizsargāta ar patentu, kas garantē oriģinālā, patentētā baktēriju celma esamību produktā, tā unikalitāti un augsto kvalitāti! Eiropas patents EP 1693445Pētījumi:

 1. S. boulardii lietošana samazina akūtas caurejas ilgumu bērniem (2005.Jan; 94 (1) 44–7) un pieaugušajiem (1990;132 188–192; 2003.Aug;9(8) 1832–3)
 2. S. boulardii lietošana samazina caurejas varbūtība, ko izraisa antibiotiku terapija (2005.Dec;17(12) 1357–61).
 3. Saskaņā ar statistiku ceļotāju caureja dažos reģionos skar līdz 50% ceļotāju, un S. boulardii DBVPG 6763 celma lietošana caurejas varbūtību samazināja līdz 34% (2007.Mar;5(2) 97–105.) Epub 2005.Dec 5).
 4. Pētījums parādīja, ka 2 x109 L. rhamnosus GG lietošana samazināja ceļotāju caurejas varbūtību līdz 49% (1990.Feb;22.(1) 53–6). 

Lietošana un devas: Ieteicams lietot akūtas caurejas novēršanai un mikrobioma līdzsvara uzturēšanai gan pieaugušajiem, gan bērniem no 3 gadu vecuma, jo īpaši antibiotiku terapijas laikā un 2-3 nedēļas pēc antibiotiku kursa pārtraukšanas, kā arī ceļojuma laikā vai profilaktiski 5 dienas pirms ceļojuma sākuma.


Bērniem no 3 gadu vecuma un pieaugušajiem - 1 kapsula dienā, vēlams ēšanas laikā, uzdzerot glāzi ūdens. Ja ir grūtības ar kapsulas norīšanu, tad to var atvērt un kapsulas saturu iemaisīt istabas temperatūras šķidrumā – ūdenī, sulā, pienā. Piemērots veģetāriešiem- lietot atverot kapsulu un izberot tās saturu!


Daudzveidīgs un sabalansēts uzturs, kā arī veselīgs dzīvesveids ir labas veselības priekšnoteikums!Sastāvs: 1 kapsulā:

Liofilizētu dzīvotspējīgu pienskābo baktēriju celms, probiotiķis  

Lactobacillus rhamnosus ATCC 53103 (LGG®)

Saccharomyces boulardii DBVPG 6763 baktēriju celms, probiotiķis

2 miljardi(2x109 ) KVV*


5 miljardi(5x109 ) KVV*

Fruktooligosaharīdi (ūdenī šķīstoša šķiedrviela/ prebiotiķis)

30mg

*KVV - koloniju veidojošās vienības


Nesatur cukuru, lipekli (glutēnu), laktozi un mākslīgos saldinātājus!Ražotājs: Ražots ES, Olimp Laboratories Sp.z.o.o., PL www.olimp-labs.com


Saistītas preces
Kolonbiotic 7GG N10
Sinbiotiķis = prebiotiķis+ probiotiķis! Īpašs, ar patentu aizsargāts pienskābo baktēriju ...
Kolonbiotic 7GG N10
€ 5.02