Preces: 0
Par summu: 0 EUR
Apskatīt grozu »
PRODUKTU GRUPAS
Akcijas
INFORMĀCIJA

Sievietes veselība

D vitamīns grūtniecēm, jaunajām māmiņām un mazuļiem

Pēdējā laika pētījumi arvien biežāk uzsver D vitamīna būtisko nozīmi un nepieciešamību cilvēka organismā. Diemžēl, ziemeļu valstu iedzīvotājiem, tā ir īpaši aktuāla problēma pat vasaras mēnešos. “Saules vitamīns” ir absolūti nepieciešams grūtniecēm, jaunajām māmiņām un jaundzimušajiem.


Lasīt vairāk »

Sievietes veselība

Lasīt vairāk »

Dzērveņu sulā esošās aktīvās vielas spēj pieveikt baktērijas urīnceļos astoņu stundu laikā

Zinātnieki ziņo, ka dzērveņu sulas dzeršana astoņu stundu laikā spēj apturēt baktēriju attīstību urīnceļu infekcijā. Pētījums, kas prezentēts Bostonā Amerikas Ķīmiskās savienības tikšanās laikā, apstiprina šo apgalvojumu un nodrošina pierādījumus dzērveņu medicīniskajai vērtībai.


Lasīt vairāk »

Mirdzošai ādai - zivju eļļa

Āda ir tavs vislielākais orgāns, parasti arī skaistumu asociē ar mirdzošu un veselīgu ādu. Zini kā šo efektu iegūt? Regulāri lieto zivju eļļu, kas bagāta ar omega-3 taukskābēm!

Lasīt vairāk »

Kā uzturs var uzlabot pašsajūtu?

Pārtika dod nepieciešamās barības vielas, kas palīdz uzturēt labu veselību un pašsajūtu. Tomēr neviens pārtikas produkts atsevišķi nesatur šo vielu vajadzīgo salikumu, tādēļ mums ir nepieciešama pārtikas produktu dažādība.

Lasīt vairāk »

Zivju eļļas lietošana var samazināt krūts vēža risku sievietēm pēc menopauzes

Zivju eļļas lietošana tiek saistīta ar mazāku risku saslimt ar krūts vēzi sievietēm pēcmenopauzes periodā, ziņo izdevums Vēža Epidemoloģija, Biomarķieri un profilakse saskaņā ar VITAL (VITamins And Lifestyle) kohorta pētījuma rezultātiem.

Lasīt vairāk »

Omega-3 taukskābes pret krūts vēzi

Jaunākais ziņojums liecina, ka sievietes var ievērojami mazināt krūts vēža attīstības risku, lietojot uzturā augstas kvalitātes zivju eļļu. Rezultāti apstiprina, ka krūts vēža risks tiek samazināts par 5% ar katriem ikdienā uzņemtiem 100 mg omega-3 taukskābju (eikosapentaēnskābe+ dokosaheksaēnskābe). 

Lasīt vairāk »

Dzelzs preparātu lietošana grūtniecības laikā samazina ar autismu piedzimuša bērna risku

Ar autismu sirgstošu bērnu mātes ievērojami mazāk ziņo par dzelzs preparātu lietošanu uzturā pirms grūtniecības un tās laikā, nekā tās sievietes, kuru mazuļi attīstas normāli.

Lasīt vairāk »

Lai izvairītos no nervu caurulītes defektiem grūtniecības laikā, sievietēm jānodrošina optimāla folātu koncentrācija asinīs

Pasaules Veselības organizācija (WHO) publiskojusi vadlīnijas NCD novēršanai, informējot par optimālu folātu koncentrāciju asinīs sievietēm reproduktīvajā vecumā. 

Lasīt vairāk »

Kalcijs un D vitamīns var samazināt melanomas risku sievietēm

Jaunākie Women's Health Initiative (WHI) pētījuma dati liecina, ka kalcija un D vitamīna lietošana samazina melanomas risku sievietēm, kas jau ir pārcietušas ādas vēzi un joprojām ir augsta riska kategorijā. 

Lasīt vairāk »