Preces: 0
Par summu: 0 EUR
Apskatīt grozu »
PRODUKTU GRUPAS
Akcijas
INFORMĀCIJA

Sievietes veselība

JAUNS!

Lai izvairītos no nervu caurulītes defektiem grūtniecības laikā, sievietēm jānodrošina optimāla folātu koncentrācija asinīs

Pasaules Veselības organizācija publiskojusi vadlīnijas NCD novēršanai.

JAUNS!

Dzelzs uzņemšana grūtniecības laikā samazina ar autismu piedzimuša bērna risku

Ar autismu sirgstošu bērnu mātes ievērojami mazāk ziņo par dzelzs preparātu lietošanu uzturā pirms grūtniecības un tās laikā, nekā tās sievietes, kuru mazuļi attīstas normāli.

Omega-3 taukskābes pret krūts vēzi

Jaunākais ziņojums liecina, ka sievietes var ievērojami mazināt krūts vēža attīstības risku, lietojot uzturā augstas kvalitātes zivju eļļu. Rezultāti apstiprina, ka krūts vēža risks tiek samazināts par 5% ar katriem ikdienā uzņemtiem 100 mg omega-3 taukskābju (eikosapentaēnskābe+ dokosaheksaēnskābe). 

Kalcijs un D vitamīns var samazināt melanomas risku sievietēm

Jaunākie Women's Health Initiative (WHI) pētījuma dati liecina, ka kalcija un D vitamīna lietošana samazina melanomas risku sievietēm, kas jau ir pārcietušas ādas vēzi un joprojām ir augsta riska kategorijā. 

Zivju eļļas lietošana var samazināt krūts vēža risku sievietēm pēc menopauzes

Zivju eļļas lietošana tiek saistīta ar mazāku risku saslimt ar krūts vēzi sievietēm pēcmenopauzes periodā, ziņo izdevums Vēža Epidemoloģija, Biomarķieri un profilakse saskaņā ar VITAL (VITamins And Lifestyle) kohorta pētījuma rezultātiem.

Naktssveces eļļa sievietes skaistumam un ādas veselībai

Naktssveces eļļa ir bagātākais omega-6 taukskābju - linolskābes un gammalinolskābes - dabīgais avots. Futura® Naktssveces eļļa satur šīs vērtīgās taukskābes, kas ir būtisks dabas līdzeklis sievietes veselībai, skaistumam un ādas problēmu ārstēšanai.

Kā uzturs var uzlabot pašsajūtu?

Pārtika dod nepieciešamās barības vielas, kas palīdz uzturēt labu veselību un pašsajūtu. Tomēr neviens pārtikas produkts atsevišķi nesatur šo vielu vajadzīgo salikumu, tādēļ mums ir nepieciešama pārtikas produktu dažādība.

Mirdzošai ādai - zivju eļļa

Lai āda spētu nepārtraukti atjaunoties, tai regulāri jāsaņem barības vielas. Nepieciešamie vitamīni un mikroelementi jāuzņem gan ārīgi, gan iekšķīgi, jo to trūkuma rezultātā āda kļūst mazāk gluda, neelastīga un ātrāk noveco. Pētījumi liecina, ka ādas jaunību var uzturēt ar zivju eļļu, jo tajā esošās omega-3 taukskābes ir ļoti efektīvas, lai samazinātu ādas novecošanos un grumbu veidošanos.

Dzērveņu sulā esošās aktīvās vielas spēj pieveikt baktērijas urīnceļos astoņu stundu laikā

Zinātnieki ziņo, ka dzērveņu sulas dzeršana astoņu stundu laikā spēj apturēt baktēriju attīstību urīnceļu infekcijā. Līdzšinējie pētījumi ir parādījuši, ka dzērveņu sulas aktīvās vielas netiek iznīcinātas gremošanas sistēmā pēc tam, kad sula ir izdzerta, tā vietā cīnoties pret baktērijām, ieskaitot baktēriju E.coli.