Preces: 0
Par summu: 0 EUR
Apskatīt grozu »
PRODUKTU GRUPAS
Akcijas
INFORMĀCIJA

Therm Line PRO N60

Akcija !
 
Therm Line PRO N60

Aktīva termoģenēzi un lipolīzi pastiprinoša formula

Sekmē vielmaiņu, "dedzina" taukus


Jaunākās paaudzes, dabīgs hronobioloģisks komplekss – efektīvs risinājums svara kontrolei.


Therm Line PRO izstrādāts, balstoties uz jaunākajiem zinātniskiem atklājumiem hronobioloģijas jomā, lai optimizētu organisma dabiskos vielmaiņas procesus,  kas saskan ar organisma bioloģisko diennakts ritmu.

Izmantotā hronobioloģijas tehnoloģija, palīdz stimulēt noārdīšanas, enerģijas ražošanas (katabolisma) fāzi dienā un bremzēt uzkrāšanas, sintēzes (anabolo) fāzi naktī, tāpēc ir izveidotas speciālas formulas dienai un naktij, lai nodrošinātu efektīvu iedarbību un sasniegtu vēlamo rezultātu.


Sastāvs: DIENAS formulas tablete satur augu izcelsmes aktīvās vielas  (no rūgtā apelsīna, melnajiem un kajēnas pipariem), kas piedalās svara kontrolē. 

NAKTS formulas kapsula satur sinbiotiķi (probiotiķi + prebiotiķi).


Lietošana un devas: Produkts  paredzēts pieaugušajiem ķermeņa svara kontrolei un vielmaiņas  normalizēšanai;  ieteicams lietot 2-3 mēnešus ilgi.


Iepakojums: 30 DIENAS formulas tabletes +30 NAKTS formulas kapsulas 


Derīguma termiņš: 08.05.2019.


Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.


Šobrīd preparāts nav noliktavā, bet drīzumā gaidām pievedumu. Jautājumu gadījumā raksti mums - vitamini@liger.lv

Jaunākās paaudzes hronobioloģisks komplekss dabīgai svara kontrolei.

DIENAS formulas tablete satur augu izcelsmes aktīvās vielas  (no rūgtā apelsīna, melnajiem un kajēnas pipariem), kas piedalās svara kontrolē  un hromu, kas palīdz uzturēt normālu glikozes līmeni asinīs un sekmē normālu makroelementu vielmaiņu:

  • Rūgtais apelsīns sekmē lipīdu (tauku) un ogļhidrātu vielmaiņu, veicina tauku degradāciju( lipolīzi)  – tauku “dedzināšanu”.
  • Kajēnas pipariem piemīt svaru mazinoša ietekme, melnie pipari sekmē gremošanas procesus, palīdz attīrīt organismu – sekmē aknu darbību un toksīnu izvadi, kā arī palielina citu dabasvielu iedarbību.
  • Holīns palīdz nodrošināt normālu lipīdu (tauku) vielmaiņu aknās, kā arī palīdz uzturēt normālu aknu darbību.
  • Ingveram un zaļajai tējai piemīt stimulējošas un tonizējošas īpašības, palīdz uzturēt fizisko un garīgo vitalitāti, vairo enerģiju un mazina nogurumu.

Ikdienas stress, nelīdzsvarota diēta, neveselīgs uzturs nelabvēlīgi ietekmē zarnu mikrofloru, izjaucot līdzsvaru, kas savukārt nelabvēlīgi ietekmē vielmaiņu, kas var novest pie liekā svara uzkrāšanās.

NAKTS formulas kapsula satur sinbiotiķa kompleksu (probiotiķis + prebiotiķis):

  • probiotiķi - īpašu, pienskābo baktēriju celmu Lactobacillus rhamnosus  ATCC 53103 (LGG®)
  • prebiotiķi - fruktooligosaharīdus  - pārtikas šķiedrvielas;  


Regulāras fiziskās aktivitātes un veselīgs uzturs ir būtiski faktori, lai saglabātu optimālu ķermeņa masu!Lietošana un devas: Produkts  paredzēts pieaugušajiem  ķermeņa svara kontrolei un vielmaiņas  normalizēšanai;  ieteicams lietot 2-3 mēnešus ilgi.

Ieteicamā diennakts deva: 1) dienā - pa 1-2 dienas formulas tabletēm dienā, uzdzerot glāzi ūdens, 30 minūtes pirms brokastīm, pusdienām vai treniņa. Nelietot vakarā vai pirms miega!  

2) vakarā - 1-2 nakts formulas kapsulas pirms gulētiešanas.Brīdinājums: Satur kofeīnu; nav ieteicams lietot bērniem un grūtniecēm  (kofeīna saturs 120mg/ 1 dienas tabletē). Nav ieteicams lietot zīdīšanas laikā, cilvēkiem ar sirds slimībām, hipertenziju,  glaukomu.  Nelietot, ja ir palielināta jutība pret kādu no sastāvdaļām. Nepārsniegt 400mg kofeīna devu dienā no visiem avotiem. Cilvēkiem, kas lieto imunosupresantus, diabēta slimniekiem, kas lieto insulīnu vai pretdiabēta zāles pirms lietošanas konsultēties ar ārstu! Smagu saslimšanu gadījumos pirms lietošanas konsultēties ar ārstu vai uztura speciālistu. Daudzveidīgs un sabalansēts uzturs, kā arī veselīgs dzīvesveids ir labas veselības priekšnoteikums!Sastāvs:   

DIENAS formulas tablete satur:

1 tabletē:

VitaCholine® ,

kas satur holīnu

206,3mg

82,5mg

Rūgtā apelsīna (Citrus aurantium L.) ekstraktu,

kas satur sinefrīnu

150mg

10mg

Zaļās tējas (Camellia sinensis L.)  ekstraktu (55% EGCG)

150mg

Kofeīnu  (bezūdens kofeīns)

Ingvera (Zingiber officinale L.) ekstraktu (5% ingverolu)

Kajennas piparu (Capsicum annuum L.) ekstraktu (8% kapsikaīna)

Melno piparu (Piper nigrum) ekstraktu (95% piperīna)

Hromu

120mg

60mg

30mg

2,5mg

60µg (150%*)

NAKTS formulas kapsula satur:

1 kapsulā

Liofilizētu dzīvotspējīgu pienskābo baktēriju celmu – Lactobacillus rhamnosus ATCC 53103 (LGG®)

2 miljardi

(2x109 ) KVV**

Fruktooligosaharīdus (ūdenī šķīstošas šķiedrvielas)

30mg

* % no uzturvielu atsauces vērtības (NRV); **KVV – koloniju veidojošās vienībasVitaCholine® ir Balchem Inc. reģistrēta preču zīme, kas garantē oriģinālā, patentētā holīna esamību produktā, tā unikalitāti un augsto kvalitāti!

 

Ražotājs: Ražots ES, Olimp Laboratories Sp.z o.o., www.olimp-labs.com